Логістика для новачків: вільний доступ

Якщо ви нещодавно почали вивчати логістику й не певні чи це “ваше”, погортайте ці матеріали. “Quick and dirty”, як каже авторка. Перегляд матеріалів не надасть вам відповіді на всі запитання. Скоріше з’явиться ще більше. Втім, безперечно це окреслить кола, яких торкається Логістика. А далі – безмежність варіантів та ваше єдине правильне рішення. Все буде логістика!

Логістика, як інструмент оптимізації бізнес-процесів

Функції, ланцюги, канали, мережі

Управління запасами: види, форми, методи (АВС – XYZ)

Управління запасами: точка перезамовлення, страховий запас, рівень сервісу

Методи прогнозування продажів. Врахування сезонності

Оборотність. Рівень запасів. Дохідність

Збірні вантажів, LDM, таксаційна вага

Засоби кріплення вантажів

Типи складів, класифікація A – D

Оцінювання роботи складу: дуже стислий огляд

Складські стелажні системи

Тара для транспортування

Складська техніка та механізми

“Зазначу, що курс було розроблено для студентів. Тих, хто вперше знайомиться з цією сферою. Багато залишається за кадром презентацій, бо інше – голосом, інсайдами. Багато моментів контроверсійних в матеріалах. Це важливо – проговорити, що існує інша думка, підходи, варіанти розрахунків. Тому деякі моменти / назви/ навіть моделі тут для дискусій. Бо логістика – це про вміння аналізувати, а не завчати. Курс щороку перебудовується. Зараз трохи брак часу, тож адаптації не було. Також в матеріалах багато посилань на компанії, яких хочеться показати, бо Україні є ким пишатися в логістиці. Багато кого з фахівців хочеться відзначити: в нас чудові портовики, закупівельники, транспортники, фахівці складського господарства. Певно з часом цьому присвячу окрему тему. Бо всі вони той кістяк профі, який тримає вітчизняну логістику та пише новітню главу сучасного Logistics Management” – каже авторка курсу Олександра Горбенко, к.е.н. ідейний творець Logistics in Ukraine.

Поки формується відеозапис курсу, де власне буде можливість пояснити думки та розвіяти деякі шаблонні, з презентаційним матеріалом можна ознайомитися тут. Зважайте, що це quick and dirty. Запитання та пропозиції – editor@logistics-ukraine.com

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s