Понад 24 млн грн: збитки від розукомплектування

Невтішні підсумки зустрічі Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації з представниками Укрзалізниці, Національної поліції та Міністерства інфраструктури щодо проблемних питань безпеки вантажоперевезень та протиправного розукомплектування вагонів під час здійснення залізничних вантажних перевезень.

За підрахунками компаній-учасників Комітету, за 2018 рік та за результатами першого кварталу 2019 року, було здійснено 3859 випадків розукомплектування на суму більше ніж 24 млн грн. Проблема є дійсно комплексною і тому зі сторони бізнесу на зустрічі було знову підтримані довгострокові ініціативи щодо створення Транспортної поліції та посилення відповідальності за протиправне розукомплектування. Крім того, на думку учасників Комітету, питання може бути вирішеним після внесення відповідних змін до Статуту залізниць України.

Також були обговорені більш технічні та операційні варіанти стабілізації ситуації, як то можливість маркування QR-кодом деталей рухомого складу, оперативний обмін інформацією протягом трьох місяців та публікація на ресурсах Укрзалізниці та Асоціації даних щодо фактів виявлення розукомплектації, яка зможе виявити найкритичніші точки для відповідного реагування. Після чого, на даних станціях запропоновано забезпечити ряд технічних та операційних дій, що мають превентивний характер, як то забезпечення відеонагляду, освітлення, патрулювання таких станцій.

Інформацію надано: European Business Association

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s