ZAMMLER змінила логотип

Група логістичних компаній ZAMMLER, яка подавала до суду на росію через літеру Z, змінила логотип. Після редизайну нове лого віддзеркалює суть діяльності компанії.

Оскільки мета роботи компанії – забезпечувати максимально зручний та якісний сервіс у В2В логістиці, основою нового лого став символ вантажу – пакунок.

Фото надано ZAMMLER

Три “галочки” всередині цього пакунка означають, що ZAMMLER надає всі види логістичних послуг: складування, транспортування та митне оформлення на кожному потрібному етапі. 

Робота над новим логотипом тривала близько 2 місяців, розповіла маркетологиня групи компаній Ірина Морозова. 

“Ребрендинг планували з нагоди 15-ї річниці компанії, яку мали відзначити торік у березні. Але 15-річчя ZAMMLER зустріла у берцях та зі зброєю. Частина співробітників пішла на фронт. Редизайн логотипа був би не на часі, якби не необхідність позбутися літери Z. Тож ми вирішили, що зустрінемо Перемогу вже з оновленим логотипом, який більш ємно відображає суть діяльності нашої компанії”, – розповіла вона.

Нагадаємо, що після початку повномасштабної війни, компанія була змушена зафарбовувати та заклеювати своє лого на вантажівках через літеру Z, яка почала асоціюватися з окупантами та насильством. За удар по іміджу і репутації ZAMMLER підготувала позов проти росії до міжнародного суду. І взялася за ребрендинг. 

Визначитися із концепцією та обрати найкращий варіант оновленого логотипа допомогли шляхом голосування співробітники компанії ZAMMLER.

Фото надано ZAMMLER

З огляду на те, що суть логістики у чітких часових рамках, оптимізації та ефективності – дизайнери отримали завдання не відходити від строгості та мінімалізму. 

Розробкою займалися підрядники – маркетингова агенція VIO.agency, відео про ребрендинг компанії створила креативна агенція AuRoom Films.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s