Методика ціноутворення вартості дорожніх робіт та послуг: done

“Набрала чинності нова Методика ціноутворення вартості дорожніх робіт та послуг, – говорить Мустафа-Насі Найєм, заступник Міністра інфраструктури України. – У багатьох аспектах ми не вигадували велосипед, і покладались і адаптували світовий досвід. Зокрема, запроваджено обов’язкове складання відомості обсягів робіт, BOQ (Bill Of Quantity) за міжнародними системами вимірювання. У тому числі – розроблений британцями стандарт Civil Engineering Standard Method of Measurement (CESMM4), яка вже більш 40 років використовується у багатьох країнах світу.

І ми вже знаємо що перехід на використання міжнародних систем – це дуже вагомий аргумент для участі у відбудові пошкодженої і знищеної української інфраструктури для великих іноземних компаній, які не були готові працювати за радянськими стандартами.

Окрім того, нова Методика передбачає покриття ризиків та інфляції (механізм, який взагалі був відсутній у практиці), уніфікували та створили єдиний підхід до опису та найменування робіт та послуг, зробили більш прозорим і оперативним аналіз звітів і кошторисів тощо.

Між тим Методика не є аксіомою, і вона може і буде удосконалюватись. У найближчі місяці ми будемо уважно слідкувати за тим, як приживаються нововведення. Ми відкриті до будь-яких зауважень – як з боку замовників та підрядників, так і з боку усіх експертних та антикорупційних організацій”.

Повний текст Методики та відповідний наказ вже оприлюднені на сайті Міністерство інфраструктури України

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s