Нова пошта відновила роботу у звільненій Харківщині

19  вересня Нова пошта відкрила відділення ще у 8 деокупованих населених пунктах  Харківщини: Дергачах, Катеринівці, Рогані, Водяному, Мурафі, Андріївці, Клугино-Башкирівці та Малинівці. Компанія привезла гуманітарну допомогу, генератори та Starlink для безкоштовного підключення жителям, де відсутня електроенергія та інтернет.

У місті Дергачі запрацювало вантажне відділення № 130. Доступні усі послуги для видачі та отримання відправлень до 1000 кг щодня з 09:00 до 17:00.

У Катеринівці по вул. Кооперативна, 1 відкрито поштове відділення до 30 кг. Воно  працюватиме з понеділка по суботу з 09:00 до 18:00.

У населених пунктах Рогань, Водяне, Мурафа, Андріївка, Клугино-Башкирівка та Малинівка вже працюють мобільні відділення. Мешканцям доступна відправка та отримання посилок до 30  кг. Сплатити за послуги на місці можна через мобільний додаток Нової пошти, карткою через POS-термінал або відправити посилку за рахунок отримувача. Мобільне відділення не приймає готівку. 

Адреса та графік роботи:

–       Рогань, вул. Культури, 5. Працюватиме у понеділок, середу та п’ятницю з 14:10 до 16:10.

–       Водяне, вул. Московська, 132 – вівторок, четвер та суботу з 14:00 до 16:00.

–       село Мурафа, вул. Весніна, 1а  – вівторок, четвер та суботу з 11:30 до 13:30.

–       Андріївка, вул. Центральна, 5а. – з понеділка по суботу з 10:00 до 12:00.

–       Село Клугино-Башкирівка, вул. Горішного, 138/2 – щодня,  окрім неділі з 12:30 до 14:30.

–       Малинівка, вул. 1-го Травня, 10 – з понеділка по суботу з 15:00 до 18:00.

У звільнених населених пунктах ситуація вкрай важка. Тому Нова пошта об’єдналася із партнерами Біосфера та IDS Ukraine та видавала гуманітарну допомогу мешканцям Малинівки, Клугино-Башкирівки та Андріївки. Окрім продуктів, які придбала Нова пошта, у пакунок допомоги входять набори побутової хімії, засоби особистої гігієни, зокрема: дитячі підгузки, вологі серветки, засоби для дому, які надала компанія “Біосфера”. На додачу Нова пошта доставила тонну питної води «Миргородська лагідна», яку надала компанія IDS Ukraine, адже водопостачання все ще подекуди відсутнє  на деокупованих  територіях. 

Нагадаємо, що Нова пошта вже працює у Балаклії, Ізюмі та Чугуєві на Харківщині.

12 вересня, запрацювало мобільне відділення Нової пошти на прийом та отримання посилок до 10 кг за адресою: м. Балаклія, вул. Жовтнева, 18 та працюватиме щодня з 11 до 16 години.

Сплатити  послуги  з  доставки на місці можна виключно через  мобільний додаток Нової  пошти або відправити посилку за рахунок отримувача. Мобільне відділення наразі не приймає готівку.

Тепер мешканці Балаклії зможуть отримувати посилки від близьких і рідних та гуманітарну допомогу. Також вони зможуть замовляти найнеобхідніше в  інтернеті – їжу, ліки, речі першої потреби або ті товари, яких ще немає у місцевих магазинах, а Нова пошта доставить все якнайшвидше. 

До 1 жовтня компанія планує відновити 80% мережі у звільнених населених пунктах Харківської області.

Окрім того, відновлено доставку посилок в Ізюм. Компанія підключила свій Starlink та генератор, щоб доставити ще й інтернет та електроенергію мешканцям.

Зараз працює мобільне відділення та адресна доставка на прийом та отримання посилок до 30 кг.

Для забезпечення стабільної роботи мобільного відділення, Нова пошта встановила у місті свій модуль Starlink та генератор. Біля нього мешканці приєднуються до мережі інтернет та підзаряджають свої гаджети.

Відділення працюватиме щодня з 12 до 15 години та розташовується за адресою м. Ізюм, вулица Київська.

Мешканцям міста та навколишніх сел доступні послуги відправки та отримання посилок і документів. Сплатити послуги з  доставки на місці можна через  мобільний додаток Нової  пошти, карткою через POS-термінал або відправити посилку коштом отримувача. Мобільне відділення наразі не приймає готівку. 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s