CBRE Ukraine надає послуги з технічного обстеження споруд, що постраждали внаслідок військової агресії в Україні

З початку повномасштабних воєнних дій на території України об’єкти інфраструктури, нерухомості та житла зазнали нещівних руйнувань в різних регіонах України. Згідно з останньою інформацією KSE Institute від 10 травня, з початку військової агресії загальна сума збитків інфраструктури складає понад $94.3 млрд або майже 2.8 трлн гривень. Проте, українська влада разом з бізнесом розпочали роботу над законодавчими механізамами та правовими підставами для спрощеного подолання наслідків російської агресії.

Компанія CBRE Ukraine в рамках бізнес-лінії Управління проєктами та технічного консалтингу надає послуги з технічого обстеження комерційних і житлових будівель та споруд, що постраждали внаслідок військової агресії в Україні.

Георгій Ніколаєв, керівник департаменту управління проєктами та технічного консалтингу:

«Останніми тижнями ми спостерігаємо поступове бажання міжнародних компаній повертатись до бізнес активності, в тому числі наміри, щодо відновлення будівельних проєктів. Наразі влада разом із фондами та ініціативними групами допомоги розробляє дієві механізми і плани, щодо технічної оцінки та подальшого відновлення об’єктів нерухомості чи відшкодування втрат їх власникам. Так, для того, аби виконати процедуру отримання компенсації, сьогодні власники комерційної та житлової нерухомості повинні звернутись до відповідних спеціалізованих компаній чи експертів, аби отримати компетентну комплексну технічну оцінку пошкоджень. Вона включає в себе технічний звіт щодо рівня пошкодження та можливості відновлення або реконструкції нерухомості, а також подальший  розрахунок вартості робіт із відновлення постраждалих будівель та інфраструктури. Наша команда разом із нашими партнерами надає повний комплекс послуг та консультацій, який допоможе клієнтам отримати вичерпний технічний та оціночний звіт, щодо можливих шляхів відновлення пошкодженого майна чи компенсації збитків».

Про компанію CBRE:

CBRE Group, Inc. (NYSE:CBRE), компанія зі списку Fortune 500 та S&P 500 зі штаб-квартирою в Далласі, є найбільшою у світі компанією з надання послуг у сфері комерційної нерухомості та інвестицій (на основі доходу за 2021 рік). У компанії працює понад 105 000 співробітників (крім співробітників Turner & Townsend), які обслуговують клієнтів у більш ніж 100 країнах. CBRE обслуговує широке коло клієнтів, надаючи комплексний набір послуг, включаючи управління об’єктами, угодами та проектами; керування нерухомістю; управління інвестиціями; експертизу та оцінку; оренду нерухомості; стратегічний консалтинг; продаж нерухомості; іпотечні послуги та послуги з розвитку. Завітайте на наш веб-сайт http://www.cbre.com.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s