Офіс з розвитку підприємництва та експорту створює базу вітчизняних експортерів

Запрошуємо усі українські експортно-орієнтовні компанії незалежно від розмірів та сфер діяльності заповнити форму та долучитись до бази експортерів. Єдиними критеріями до відбору є:

  • непричетність до будь-яких скандалів та судових справ, що можуть поставити під сумнів репутацію компанії;
  • відсутність будь-яких зв’язків з країнами-агресорами: торговельні відносини, наявність представництв компаній на території росії чи білорусі, російське чи білоруське громадянство серед власників чи бенефіціарів компанії та ін.
    Долучитися можна заповнивши форму

Публікуючи профіль компанії у е-каталозі, ви потрапляєте до переліку національних експортерів, отримуєте додаткові можливості для просування своїх товарів та послуг за кордоном.

Це просто і безкоштовно, оскільки забезпечення діяльності сервісу займається державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

Як це працює?

  1. Зареєструйтесь в «Особистому кабінеті»;
  2. Пройдіть тест на готовність до експорту;
  3. Перейдіть до заповнення профілю компанії.

Для того, щоб потрапити до е-каталогу, ваша компанія повинна мати активний веб-сайт з інформацію про товари або послуги підприємства англійською мовою. Після заповнення профілю, зазначена інформація потрапляє до представника Офісу з розвитку підприємництва та експорту, яку перевіряють.

Якщо профіль заповнено правильно – його публічно розміщують на міжнародній версії Єдиного експортного веб-порталу. У разі виявлення помилок у профілі, представник Офісу зв’язується з представником компанії електронною поштою, що вказана під час реєстрації на сайті, та консультує щодо онлайн-сервісу.

За інформацією Дія. Бізнес.Експорт

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s