Дніпро. Автоматизація. Оперативність. Нова Пошта відкрила термінал у Дніпрі

Нова пошта відкрила у Дніпрі сучасний автоматизований термінал з роботами. Це найбільший інфраструктурний об’єкт компанії у Дніпропетровському регіоні. Термінал отримав назву ДАО – Дніпро. Автоматизація. Оперативність.

Термінал здатен обробляти 26 тис. посилок на годину, а після введення навесні цього року додаткової лінії сортування, загальна потужність складе 36 тис. посилок на годину. І це другий за своєю потужністю об’єкт Нової пошти після київського, який пропускає 50 тис. посилок на годину. Він оснащений автоматизованим обладнанням нідерландської MHS Global та литовської Equinox.

«Запуск нового автоматизованого терміналу у Дніпрі дозволить нам удвічі прискорити обробку посилок в регіоні, щоб забезпечити клієнтам високу якість доставки при зростанні обсягів відправлень. Окрім того це й 500 нових робочих місць, і нові можливості для бізнесу, який зможе нарощувати свої продажі, гарантуючи своїм покупцям дотримання термінів та належний рівень сервісу, і сплачені податки до місцевих бюджетів, що йдуть на розвиток регіону», – говорить Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

Основна лінія для сортування посилок у коробках до 30 кг має два яруси. Для збору посилок з усіх поверхів встановлені спіральні вертикальні жолоби (так звані «мушлі»), якими посилки рухаються донизу. Далі відправлення потрапляють на спеціальні телескопічні конвеєри, які заїжджають безпосередньо в кузов автомобіля. Встановлено 29 таких конвеєрів для завантаження та 14 для вивантаження. Вони допомагають автоматизувати цей процес та зменшити час перебування посилки на терміналі.

Фото надано Нова Пошта

Для сортування дрібних відправлень до 2 кг використовується окрема автоматизована лінія литовської компанії Equinox, яка обробляє 10 тис. посилок на годину. У квітні буде встановлена ще одна додаткова сортувальна лінія такої потужності.

На вантажній частині терміналу ДАО використовуються робовізки. Це роботи українського виробництва SBR для переміщення вантажів. Вони перевозять 300 кг на собі, і ще 1000 кг можуть тягнути за собою.

Фото надано Нова Пошта

На терміналі створено 500 робочих місць. Він працює цілодобово у 4 робочі зміни. На ДАО сортуватимуться посилки та вантажі для 108 населених пунктів Дніпропетровської, Харківської та Донецької областей.

Будівництво терміналу, загальною площею 18 тис. кв. метрів, тривало трохи більше року. Інвестиції Нової пошти в об’єкт складають до 28,5 млн євро, із яких 13 млн євро від ЄБРР.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s