Haski Management: аутсорсинг складського персоналу в Польщі

Haski Management – це міжнародне агентство з працевлаштування, яке надає послуги з аутсорсингу складського персоналу не лише в Україні, а й в Польщі.

«Ми надаємо працівників з реальним досвідом роботи, який вже перевірений на власному складі в Україні. Хаскі Менеджмент займається аутсорсингом в Україні з 2008 року, тому ми маємо велику базу наших співробітників, з якими ми працювали та працюємо, і знаємо, хто з них готовий ефективно працювати в Польщі.

Чому Польща? Так склалось, що більшість наших працівників сезонно виїжджало на роботу у Польщу. По поверненню на роботу до нас, вони часто скаржились, що агенції, через які вони їздили на сезонну роботу, не завжди дотримуються своїх зобов’язань. І ми вирішили, що якщо наші працівники хочуть сезонно працювати в Польщі, так чому їм не надавати такий же сервіс в Польщі, який вони отримують у нас в Україні працюючи з нами», – кажуть в компанії.

Фото надано компанією Haski Management

Понад 13 років компанія надає клієнтам послуги з аутсорсингу складського та лінійного персоналу в періоди пікових навантажень на складах і виробничих цехах, допомагає українським та польським підприємцям вирішувати проблеми з нестачою робочої сили, та забезпечує українців робочими місцями в Україні та в Польщі.

Компанія виконує цілий комплекс завдань:

🔹пошук професійного персоналу

🔹організація прибуття до Польщі

🔹організація та легалізація перебування працівників у Польщі

🔹легалізація та отримання всіх необхідних документів для офіційної роботи в Польщі

🔹повна підтримка та допомога працівників протягом усього перебування та роботи в Польщі

🔹фінансова відповідальність за пошкодження або втрату товарів

Компанія має 7 філіалів в Україні та досвід роботи з найбільшими компаніями, такими як Kuehne + Nagel, Raben Group, Carlsberg, PepsiCo.

Аутсорсинг – це Хаскі!

Польський сайт компанії: http://haski.com.pl

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s