Електричні вантажівки Volvo витримали екстремальні зимові умови

Що відбувається з електричною вантажівкою, коли термометр показує -25°C і дме сильний вітер? Щоб з’ясувати це, компанія Volvo Trucks провела зимові випробування на півночі Швеції.

«Наші клієнти й наші вантажівки мають працювати будь-де, тому випробування в суворих кліматичних умовах мають велике значення, включно, звісно ж, з нашою лінійкою електричних вантажівок», — говорить Джессіка Сандстрьом, старший віце-президент Volvo Trucks з управління продуктами.

Багато хто з нас стикався з такою ситуацією — з настанням сильних морозів акумулятор в телефоні починає втрачати заряд. Щоб уникнути подібної ситуації, компанія Volvo Trucks провела випробування своїх електричних вантажівок в екстремально холодних умовах поблизу полярного кола.

«Проводячи випробування наших вантажівок в польових умовах, недалеко від полярного кола на півночі Швеції, ми оцінювали всі непередбачувані природні явища, — пояснює Джессіка Сандстрьом та додає. — Вітер утворює на вантажівці крижану кірку. Це дає нам прекрасну можливість переконатися, що все працює правильно. Результати наших випробувань продемонстрували, що наші електричні вантажівки дуже добре витримують умови дійсно холодного клімату».

Одним із відчутних результатів зимового тестування є нова функція під назвою Ready to Run. Ця функція готує вантажівку до робочого дня, виконуючи попереднє прогрівання, коли це потрібно, а під час роботи у дуже спекотну погоду – охолоджуючи акумулятори і кабіну автомобіля. Оптимальна температура для акумуляторів становить близько +25°C, а водій може легко активувати попереднє підігрівання або попереднє охолодження дистанційно за допомогою спеціального мобільного додатку. Функція Ready to Run буде доступна для великотоннажних моделей Volvo FH, FM і FMX Electric.

Електричні вантажівки є важливою частиною вирішення проблеми скорочення викидів CO2, але поки що вони становлять лише скромний відсоток загального ринку вантажних автомобілів. Цього року перевізникам у Європі було доставлено всього лише декілька сотень електричних великотоннажних вантажівок.

«Ми стимулюємо зміни і займаємо лідируючу позицію на європейському ринку електричних вантажівок. Вже сьогодні ми маємо серійне виробництво електричних вантажівок, що постачаються клієнтам по всій Європі та Північній Америці. Наша мета полягає в тому, щоб до 2030 року 50% від загального обсягу продажів вантажівок у нас становили електричні вантажівки», – підсумовує Джессіка Сандстрьом.

Факти про електричні вантажівки Volvo:

  • Volvo Trucks пропонує модельний ряд із шести повністю електричних вантажівок, призначених для виконання широкого спектру різних транспортних завдань.
  • Електричні великотоннажні моделі Volvo FH, FM і FMX мають повну масу 44 тони. Продажі в Європі вже стартували, а виробництво розпочнеться в другій половині 2022 року.
  • У 2019 році в Європі було розпочато серійне виробництво середньотонажних вантажних автомобілів Volvo FL і FE Electric, призначених для роботи в межах міста та вивезення відходів.
  • Виробництво Volvo VNR Electric для Північної Америки розпочалося у 2020 році.

Інформацію надано «Вольво Україна»

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s