FM Logistic Україна розширила присутність площею 17 000 кв.м та презентувала стратегію розвитку до 2023 року

1 жовтня 2021 року пройшло відкриття нових складських потужностей FM Logistic Україна, площею 17 000 кв.м, які побудовані за новітніми технологіями енергозбереження та операційної ефективності.

Cебастьян Лардельє, генеральний директор FM Logistic Україна, зазначив: “Компанія планує подальше розширення площ до 80 000 кв.м, інвестиції у розвиток власного транспорту для магістральних та міських перевезень. Ми віримо у майбутнє України та будемо й надалі працювати над впровадженням ефективних рішень і розвитком працівників для підвищення рівня задоволеності наших клієнтів”

FM Logistic Україна

Cтратегія “Потужність 2030”

Також компанія презентувала глобальну стратегію подальшого розвитку. Нова стратегія, під назвою «Потужність 2030», визначає, що FM Logistic планує до 2030 року досягти підвищення обсягів операцій у 2 рази в глобальному вимірі –  до 3 млрд євро з 1,4 млрд євро у 2020 році.

Це ще одна важлива віха, яка формує майбутнє FM Logistic. Відтепер основними напрямками є:

1) Зосередження на розвитку логістичних рішень для e-commerce, міській транспортній логістиці, розширення власного транспорту, підвищення рівня якості послуг;

2) Посилення заходів зі сталого розвитку, охорони навколишнього природного середовища, перетворення власних складських операцій у вуглецево-нейтральні (нульовий рівень викидів) до 2030 року;

Як підтвердження  прийнятої стратегії – за результатом першого півріччя 2021 року – показник зростання доходів компанії у світі становить: +11 % (квітень-вересень 2021 року).

Е-commerce

Близько 60% нових контрактів, підписаних FM Logistic минулого року, стосуються логістичних послуг для галузі електронної комерції.

Для втілення стратегії  “Потужність 2030” FM Logistic продовжує розширювати мережу великих складських приміщень для багатьох клієнтів, що підтримується інвестиціями в автоматизацію.

Сталий розвиток

Стратегія сталого розвитку FM Logistic базується на трьох пріоритетних напрямках: добробуті співробітників, навколишньому середовищі та екологічно ефективних послугах.

У сфері навколишнього середовища FM Logistic націлена на вуглецеву нейтральність для своїх складів до 2030 року. Станом на сьогодні викиди CO2 з об’єктів FM Logistic вже зменшилися на 17% між 2018 та 2020 роками.

Також цієї осені FM Logistic почне експлуатувати зелену водневу станцію на своєму складі в Іллескас, Іспанія, потужністю 45 кг водню на тиждень. Вироблений на власній станції водень буде використовуватися для заправки навантажувачів та фургонів. Дана ініціатива отримує підтримку від Європейського фонду регіонального розвитку (ЄФРР).

Тим часом FM Logistic та компанія Bouygues Energies et Services об’єдналися для встановлення електролізера у регіоні Луаре у Франції. Він буде мати потужність до 800 кг зеленого водню на день.

Що стосується транспорту, FM Logistic розпочала експлуатацію 30 вантажних автомобілів, що відповідають вимогам Євро 6, які працюють на біопаливі французького виробництва Oleo 100. Очікуване скорочення викидів CO2 на вибраних маршрутах становить 65%, у порівнянні з моделями дизельних двигунів, які використовувалися раніше.

FM Logistic Україна

Інвестиції в Україну

FM Logistic започаткувала операційну діяльність в Україні у 1996 році. За період понад 25 років компанія інвестувала більш ніж 50 мільйонів євро в будівництво власного логістичного центру, потужністю  60 тис кв.м  у с. Дударків, Бориспільського району, Київської області, у впровадження новітніх технологій, розвиток та навчання своїх співробітників. Компанія надає послуги зі складського обслуговування, транспортної логістики та митного оформлення для клієнтів різних галузей та є критичною частиною ланцюга постачання від виробника товарів повсякденного вжитку, електронної комерції, косметики, фармацевтики, продуктів харчування та роздрібної торгівлі кінцевим споживачам.

Довідка про компанію FM Logistic Україна

Компанія FM Logistic Україна є частиною міжнародної групи компаній FM Logistic (Франція). На українському ринку FM Logistic працює з 1996 року і входить в топ-5 найбільших операторів логістичного ринку України.

FM Logistic – сімейний бізнес, який був заснований у 1967 році у Французькому регіоні Лотарингія. Компанії належить 180 складів, загальною площею 4 мільйони кв.м, в 14 країнах світу – на 3 континентах: Європа, Азія і Латинська Америка.

FM Logistic обслуговує клієнтів із секторів e-commerce, роздрібної торгівлі, товарів повсякденного попиту, косметики, продуктів харчування, електроніки, одягу, фармацевтичної продукції.

Компанія надає послуги доставки електромобілями в Європі для гігантів електронної комерції – Амазон, Inditex, Ікеа і інших. У Китаї, компанія Каінао (логістичний підрозділ компанії Алі-Баба) визнало FM Logistic в числі кращих партнерів в 2019 році.

FM Logistic Україна надає послуги логістичного оператора, включаючи складські операції, логістику електронної комерції, копакінг, митне оформлення, внутрішні та міжнародні перевезення, перевезення по місту, а також управління всім ланцюжком поставок.

Сфери діяльності компанії в Україні: ритейл, харчова продукція, продукція категорії «фреш», товари народного споживання і особистої гігієни, предмети розкоші і косметика, промислова продукція і електроніка, товари медичного призначення.

На сьогодні штат FM Logistic Україна налічує 900 співробітників, компанія управляє операціями більш ніж на 60 000 кв. м. складських площ класу A.

Центральний офіс розташований в с. Дударків (Київська обл., Бориспільський район)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s