Новий застосунок для ефективного контролю ПДР та сплати штрафів для бізнесу

Кейси, що призвели до фінансових втрат компанії 

№1

На момент запуску автоматичних камер, автопарк компанії налічував близько 1 200 машин. На початку осені 2020-го, компанія вирішила дізнатися в поліції, скільки на ній непогашених штрафів. Виявилося, що 275 постанов за перевищення швидкості. І кожного місяця додається 100-150 нових постанов. Зараз компанії вдалося створити свій автоматизований процес управління штрафами автопарку і контролювати статистику за порушниками.

№2

Компанія, яка управляє автопарком на 80 авто. Машини здаються водіям для роботи в службах таксі. Кілька прострочених штрафів за перевищення швидкості були передані до виконавчої служби. Через це були заблоковані рахунки одного з інвесторів компанії. Проблема була вирішена тільки після того, як був автоматизований процес оперативного відстежування нових штрафів і контроль їхнього погашення. Це дозволяє вжити заходів до того, як водій-порушник звільняється з компанії. 

№3

Компанія, яка займається вантажоперевезеннями в Україні та Європі (близько 250 сцепок – вантажівок з причепом). З початком роботи камер фото- і відеофіксації, впровадили автоматизацію. Але через певний час директору заблокували особистий банківський рахунок. Виявилося, що одна із поліцейських камер зафіксувала як порушника причіп, розпізнавши його номер. Згідно з законодавством, причіп не є транспортним засобом, але штраф був виписаний. Проблему вирішили шляхом додавання у базу даних компанії номерів причепів.    

Що роблять міжнародні компанії. Позитивний кейс

Міжнародна холдингова  компанія, яка займається виробництвом слабоалкогольних напоїв. В Україні має автопарк  400-450 машин. Оскільки співробітники багато часу проводять за кермом, одне з головних завдань для керівництва – піклування про їхню безпеку. В компанії ведеться дисциплінарна робота з водіями, які припускаються порушень. Введені показники KPI за допомогою яких відслідковується ефективність цих заходів. Автоматизація контролю штрафів дозволила аналізувати статистику порушень по всім водіям та відслідковувати погашення штрафів.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s