Fozzy Group відкрила розподільчий центр у Львові

Це перший РЦ групи на заході України та шостий у країні. З новим РЦ група компаній оптимізувала зберігання і дистрибуцію товарів для своїх торгових мереж по всій території України. Відтепер логістику Fozzy Group здійснюють з РЦ у п’яти областях: Запорізькій, Київській, Львівській, Одеській і Харківській.

Площа львівського РЦ — 20 058 кв. м. Потужності дають змогу відвантажувати 1200 палет за добу.

Відкривши РЦ у Львові, Fozzy Group створила 340 нових робочих місць у регіоні.

«Ми відкрили новий сучасний складський комплекс у Львові в рамках реалізації стратегії регіонального розвитку логістики. У відкритті регіональних складів ми керуємося принципом 80/20. Тобто 80% обсягу товарів регіону доставлятимуть із львівського РЦ, що позитивно вплине на екологію і доступність товарів для гостей у наших магазинах», — розповідає Олександр Попов, директор офісу операційної складської логістики групи компаній Fozzy Group.

Фото надано Fozzy Group

РЦ обслуговує мережі «Сільпо» і «Thrash!Траш!» на території восьми областей: Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької. Це дає змогу оптимізувати логістичні операції як групи, так і наших постачальників на заході України. Зменшення плеча доставляння дозволяє зменшити викиди CO2 на 2 208 тонн за рік, адже тепер вантажівки щороку проїжджають на 3,6 млн км менше.

У роботі складу використовують найновіші технології керування та збирання товарів. Усі процеси автоматизовані. Також новий РЦ стане майданчиком для тестування нових технологій.

Фото надано Fozzy Group

На території РЦ облаштовано шість спеціальних зон для різних категорій товарів: камери зберігання й відбирання для стелажної групи, замороженої продукції, охолодженої риби, овочів і фруктів та зони дистрибуції молока і м’яса. Вперше Fozzy Group поєднала у одному комплексі всі процеси, які потребують різні температурні режими.

Складське приміщення діє на базі Protec Zymna Voda — найбільшого технопарку в західному регіоні України.

Інформацію надано Fozzy Group

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s