Автоматичне сортування на складі 24/7 за допомогою AGV

Продуктивність сортування до 8 000 вантажних одиниць на годину — реальна. Кілька місяців тому OMEGA і KAPELOU анонсували запуск проєкту автоматизованого складу. Концепція передбачає спільну роботу людей і роботів на складі найбільшого оператора ринку автокомпонентів України. Як просувається робота і що встигли зробити за цей час — в нашому матеріалі.

Відомо, що автоматизація, у тому числі із застосуванням складських роботів, – ефективний інструмент для поліпшення роботи складу. Наприклад, завдяки використанню складських роботів, компанія Amazon скоротила операційні витрати кожного складу приблизно на 20%. А це близько $ 22 млн економії на рік (за даними Business Insider). Саме тому автоматично керовані транспортні засоби (AGV) з високою швидкістю і точністю виконують рутинні процеси, а їх застосування в складській логістиці стрімко набирає обертів.

На складі національного лідера ринку автокомпонентів OMEGA щодня обробляються понад 16 000 SKU. 72% питомої ваги  складають дрібноштучні товари, які сортують в ручному режимі та відправляють клієнтам «сьогодні-на-сьогодні». Для прискорення обробки дрібноштучних товарів і зниження операційних витрат, OMEGA і KAPELOU вперше в Україні впроваджують AGV сортінг.

Завдяки рішенню KAPELOU, продуктивність сортування становить до 8 000 вантажних одиниць на годину. Роботи переміщують товари вагою до 5 кг і розміром 300×250 мм.

За 15 хвилин акумулятор робота заряджається до 80%, а повного заряду батареї вистачає на 4 години роботи. Такі технічні характеристики AGV дозволяють обробляти дрібноштучні товари на складі цілодобово. До того ж роботизоване сортування розв`язує питання сезонних коливань попиту на продукцію, оскільки в роботу можна включити потрібну кількість роботів.

За наявною інформацією, вже реалізовано перший етап проєкту – інтеграцію програмного забезпечення з AGV. Наступний етап — тестування шаттловой коробкової системи. Як буде проходити реалізація проєкту, стежте за публікаціями.

За інформацією KAPELOU

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s