DHL з березня випробовуватиме е-вантажівки Volvo FH (автопоїзд до 60 т)

До цього часу електричні вантажні автомобілі використовувалися переважно для перевезень вантажів на короткі відстані в межах міст і приміських районів. Зараз же DHL Freight і Volvo Trucks приступили до реалізації проекту з перевезення великовагових вантажів на більші відстані. Співпраця у межах проекту передбачає ексклюзивні, перші в світі пілотні випробування повністю електричної вантажівки Volvo FH з повною масою автопоїзда до 60 тонн. Починаючи з березня вантажівка курсуватиме між двома логістичними терміналами DHL Freight у Швеції, відстань між якими становить близько 150 км. Під час випробувань Volvo і DHL отримуватимуть важливий досвід та інформацію про організацію та експлуатацію відповідної зарядної інфраструктури. Зібрана інформація допоможе оптимізувати правильне співвідношення між робочою відстанню, вантажопідйомністю і зарядними станціями при щоденних вантажоперевезеннях.

«Наша мета – звести до нуля всі викиди, пов’язані з логістикою. І ми вже маємо значні досягнення у цьому напрямку: порівняно з 2007 роком ефективність нашої групи щодо викидів CO2 покращилася на 35%. Однак на цьому шляху нам потрібні інноваційні технологічні рішення і міцні партнерські відносини. Я впевнений, що тісна співпраця з Volvo Trucks, одним із найбільших у світі виробників вантажних автомобілів, підтримуватиме нас у досягненні наших амбітних екологічних цілей у сфері автомобільних вантажоперевезень», — говорить Уве Брінкс, генеральний директор DHL Freight.

Фото надано Volvo Trucks Ukraine

«Транспортний бізнес швидко змінюється, і для багатьох наших клієнтів дедалі важливішою комерційною перевагою є його сталий розвиток. Ми пропонуємо ефективні транспортні рішення, які допомагають здійснити швидкий перехід від споживання викопних видів палива до електроенергії. Ми маємо давні відносини з DHL. Їхній великий і глобальний досвід у сфері логістики надає нам змогу вивчати умови для досягнення прогресу у цьому технологічному переході, пристосовуючи його до потреб клієнтів і їхніх видів транспортних операцій», — говорить Роджер Альм, президент Volvo Trucks.
DHL Freight активно просуває різні проєкти у сфері сталого розвитку та екологічно чистих технологій, а також впровадила у Швеції програму з перевезення вантажів, орієнтовану на захист клімату. Клієнти, які беруть участь у цій програмі, платять фіксовану надбавку за кожну відправлену посилку або палету, а дохід, отриманий від цих надбавок, повністю інвестується в екологічно чисті технології у межах шведської мережі.

Уже сьогодні серійно випускаються електричні вантажівки Volvo FL Electric і Volvo FE Electric для вантажоперевезень у межах міста. Підрозділ DHL Supply Chain нещодавно ввів в експлуатацію новий Volvo FL Electric у Лондоні, представивши тим самим першу повністю електричну вантажівку Volvo для міської дистрибуції у Великій Британії.
Наприкінці минулого року компанія Volvo Trucks у Північній Америці розпочала продажі моделі VNR Electric, а цього року в Європі розпочнеться продаж лінійки великотоннажних електричних вантажівок Volvo. «Наша глобальна мета полягає у тому, щоб до 2040 року ми зробили повний перехід від двигунів, що працюють на викопних видах палива», — підсумовує Роджер Альм.

Інформацію надано Volvo Trucks Ukraine

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s