Компанія «Три Ведмеді» переходить на е-ТТН

Компанія «Три Ведмеді» завершила перший етап проєкту впровадження електронного документообігу (ЕДО) та електронної товарно-транспортної накладної (е-ТТН).

«Компанія «Три Ведмеді» щодня працює з великою кількістю перевезень, постачає свою продукцію до локальних і національних торгових мереж України, ми працюємо з дистриб’юторами, роздрібними каналами збуту та експортуємо закордон. В цілому це 1500 постачань щоденно і 10 тис. паперових документів на день для обміну з контрагентами», — розповідає Юлія Іванченко, директор з логістики «Три Ведмеді».

Зважаючи на такі масштаби роботи, компанія була зацікавлена у впровадженні електронного документообігу. Адже це дозволило б значно скоротити час на операційні процеси та забезпечити контроль всіх етапів реалізації продукції.

«Ми зможемо запровадити безпаперовий автоматизований швидкий та прозорий ланцюг замовлення авто, транспортування та передачі товару до точок постачання, а також отримання акту виконаних робіт для обох сторін. Ми зможемо бачити статус на кожному етапі руху транспорту, вантажу. Це суттєво допоможе зменшити витрати. Очікуємо, що діджиталізація транспортних послуг допоможе зробити сервіс швидшим, зручнішим і, безперечно, якіснішим»,– говорить Юлія Іванченко.

Наразі впровадження електронних товарно-транспортних накладних – необов’язкова вимога для українських компаній. Проте компанія «Три Ведмеді» розраховує, що більшість з гравців ринку оцінять переваги е-ТТН, впровадження яких сприятиме зростанню конкурентоздатності української логістики на міжнародному ринку.

Інформацію надано ТОВ «Три Ведмеді»

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s