Нова пошта відкрила у Харкові свій четвертий інноваційний термінал

Нова пошта відкрила у Харкові свій четвертий інноваційний термінал: ХАІ (Харків. Автоматизація. Інновації). Він став другим за величиною після Київського інноваційного терміналу (КІТ).

Будівництво об’єкта тривало 1,5 роки. Площа терміналу – понад 19 тис. кв. метрів. Як і інші інноваційні термінали Нової пошти, ХАІ оснащений автоматизованим обладнанням від голландської компанії Vanderlande, яке здатне обробляти 8,5 тис. посилок на годину. Термінал також має 31 спеціальний телескопічний конвеєр, за допомогою них відбувається вивантаження та завантаження відправлень безпосередньо в автомобілі. Загальна потужність терміналу до 20 тис. посилок на годину.

«Інвестиції в інфраструктуру – це необхідність для компанії, щоб ефективно сортувати посилки, обсяги яких суттєво зростають з року в рік і в цьому вже зросли на 30%. Відкриття Харківського терміналу допоможе нам розподілити логістичні потоки у східному напрямку і зберегти швидкість доставки», — коментує Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

ХАІ сортуватиме відправлення для міста Харкова, а також Харківської, Донецької та Луганської областей.

Зараз термінал працює в тестовому режимі, коли синхронізуються всі процеси термінальної логістики Нової пошти: змінюються логістичні напрямки, розподілення потоків, інформаційна структура. Але вже наступного тижня він запрацює у звичайному режимі.

На терміналі вже працює 350 співробітників і компанія зараз додатково шукає ще близько 200 співробітників – вантажників та сортувальників посилок. Нова пошта активно розвиває термінальну мережу по всій Україні. Інноваційні термінали – це нові робочі місця, інвестиції в регіон і податки для місцевих бюджетів. До кінця 2021 року планується побудувати 16 терміналів різних категорій та ще 3 реконструювати.

За інформацією Нова пошта

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s