FOZZY GROUP впровадила рішення ZEBRA TECHNOLOGIES

Компанія Fozzy Group у рамках стратегії модернізації складу запровадила рішення від Zebra Technologies Corporation. Сюди входять мобільні комп’ютери на базі Android, ручні сканери, розширена підтримка, програмне забезпечення з безпеки та спеціалізована система голосового управління.

 «Зараз Fozzy Group використовує мобільне рішення для Android від Zebra і рішення для голосового управління, які втілила партнерська компанія U & SLUNO a.s. (PartnerConnect Registered Reseller) на базі платформи незалежного постачальника програмного забезпечення ISV Partner Symphony RetailAI. Це підтримує модернізацію наших складів і підсилює провідну позицію на роздрібному ринку, – говорить Мачєй Гавроньскі, директор з логістики групи компаній Fozzy Group. – Це рішення підвищило нашу продуктивність на 20%».

Фото надано PRAM Consulting

Використовуючи мобільні комп’ютери різних виробників, Fozzy Group із 700 роздрібними магазинами зазнавала серйозних труднощів у впровадженні голосового управління та потребувала оптимізації робочих процесів  складів і магазинів. Для вирішення цього компанія розгорнула мережу комп’ютерів TC52 із сенсорними екранами та мобільними комп’ютерами MC3300 від компанії Zebra. Це рішення також містить рішення LifeGuard для встановлення оновлень безпеки для Android шляхом бездротової передачі, набір інструментів  Mobility DNA для оптимізації корпоративних додатків та робочих процесів, а також послуги розширеної технічної підтримки Zebra OneCare.

За інформацією Zebra Technologies

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s