Школа Карщиків: народження складських ельфів

Карщики або водії навантажувачів — це та невидима логістична сила, що рухає вантажі, фактично творячи магію в ланцюгах постачань. Про те, хто здійснює підготовку карщиків, яку заробітну плату вони отримують, і чи можуть чоловічу професію опанувати жінки розповів Олег Кудінов, керівник Школи карщиків “Хаскі”.

Олег Кудінов, керівник Школи карщиків “Хаскі

Стисло про головне

Кваліфікаційні вимоги, завдання та обов’язки до водія навантажувача регламентує ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 1. Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності”, що затверджен наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29 грудня 2004 р. N 336.

Наразі, є питання до підготовки карщиків. Серед компаній, які цим займаються досі є такі, що віддають перевагу теоретичній складовій.

Школа карщиків “Хаскі” робить ставку на практику: 3 тижні навчання, з яких 5 годин — теорія і 30 годин — практика. Графік гнучкий і може бути встановлений у індивідуальному порядку.

Вартість курсу становить 4 тис. грн. Це оплата самого навчання (мотогодин) і пакету документів, що отримують слухачі після курсів. Таким чином за 3 тижні можна отримати посвідчення водія навантажувача 3 разряду.

Якщо часу обмаль є експрес-курс: 10 днів за 5 тис. грн. Втім, він більшою мірою задовольнить потреби тих, хто вже має досвід роботи з навантажувачем, але не має довідки. Окрім того школа дозволяє підтвердити кваліфікацію: карщики повинні робити це обов’язково, раз на рік згідно чинного законодавства України.

Для тих, хто приїхав з регіонів Школа допомагає з проживанням і з подальшим працевлаштуванням. Вік “студентів” від 19 до 57 років. Серед випускників Школи є 12 дівчат.

Заробітна плата 14 — 20 тис. грн. (в Києві) за 8-ми часового графіку, 5 днів на тиждень.

Станом на 07.10.20, за професією Карщик в Україні відкрито 191 вакансію. Для 26.2% відкритих вакансій, роботодавці вказали заробітну плату в розмірі 28 тис грн+. 20.4% оголошень з зарплатою 8800+ грн, і 14.7% з зарплатою 2400+ грн. За статистикою Trud.com, професія Карщик є найбільш високооплачуваною в Рівненській області. Рівень середньої заробітної плати становить 44 350 грн. Після неї Івано-франківська і Миколаївська області. Найбільшу кількість вакансій професії Карщик відкрито в Чернігівській області. На другому місці —Дніпропетровська область, а на третьому Полтавська область.

3 thoughts on “Школа Карщиків: народження складських ельфів”

  1. Думаю вам надо связаться напрямую с компанией, которая готовит. Если они решат, что вы умеете, вы решите вопрос на месте

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s