Форум Міжнародних Експедиторів України пройде в онлайн-форматі

Третій рік поспіль представники транспортно-експедиторської та логістичної сфери мали зібратися в кінці травня в місті Одесі на галузевий захід – FREIGHT FORWARDERS FORUM. Проте карантинні обмеження унеможливили проведення цього масового бізнес-івенту у традиційному форматі. Водночас, організатори Форуму, АМЕУ та компанія A2 Solutions, вирішили не відмовлятися від ідеї організації майданчика для обміну свіжими новинами та досвідом між представниками галузі. Тому Форум Міжнародних Експедиторів пройде 26-27-28 травня в онлайн-форматі.

Вижуал укр.

Кризові явища в економіці у зв’язку з поширенням пандемії COVID-19 безпосередньо відбилися й на ланцюгах постачання. Проте логістика – це «кровоносна система» міжнародної торгівлі, тому підтримка її в життєздатному стані є критично важливим завданням в будь-якій країні світу.

Представники галузі з великою надією очікують певних кроків від уряду, щоб пройти період турбулентності. Водночас, як справжні підприємці, фахівці сфери транспортно-експедиторських та логістичних послуг готові рятувати себе самі. А для цього передусім потрібні знання.

На участь в FREIGHT FORWARDERS FORUM онлайн вже дали згоду топові спікери: Філіп Свенс (MD HHLA International), Рашид Буда (Директор MSC Україна), Юрій Скічко (Гендиректор компанії «Гермес-Трейдинг»), Андрій Дунаєв (Гендиректор Global Ocean Link) та інші авторитетні експерти галузі. Програма форуму передбачає онлайн-опитування, дискусії, обговорення, отримання учасниками відповідей на запитання спікерам.

Буде корисно, актуально та жваво!

 Детальніше https://www.fff2020.info/

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s