Зростання обсягів покупок та збільшення середнього чеку

Нова пошта зробила аналіз покупок пересічних українців під час карантину. ТОП найулюбленіших закордонних інтернет-магазинів очолив Aliexpress, кількість замовлень з нього зросла на 28% у порівнянні з квітнем минулого року. Другу строчку після Aliexpress за популярністю серед українців займають американські онлайн-магазини: iHerb, Ebay, Amazon та 6p.m.

«Зростання обсягів ми пов’язуємо із запуском на сайті AliExpress замовлення доставки напряму у відділення Нової пошти. Потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping та на карті обрати найближче відділення, — коментує Юрій Беневитський, директор Нова пошта Глобал. — У середньому за день клієнти Нової пошти замовляють близько 2,6 тон товарів виключно із Aliexpress. Наразі ми регулярно доставляємо покупки чартерними вантажними літаками та потягом. Наступний літак очікуємо вже на початку травня».

Blue Zodiac and Pink Clothes Retail Shop Facebook Post

За 1 квартал 2020 року Нова пошта Глобал, що входить до групи компаній Нова пошта, доставила лише літаками більше 1 тис тонн товарів із Китаю та США. Найулюбленішим закордонним інтернет-магазином серед українців продовжує бути Aliexpress, на якому зросла не лише кількість замовлень, а й середній чек покупок. Якщо до карантину він становив $6,6, то тепер він зріс до $11,6, а серед замовлень українців збільшилась кількість захисних засобів та товарів медичного призначення — маски, респіратори, термометри тощо. Але найпопулярнішими категоріями товарів залишаються чохли для телефонів, кабелі, зарядні пристрої, одяг, взуття, білизна та БАДи.

Цікавий факт — за час карантину вдвічі збільшилась кількість замовлень від клієнтів із Житомирської області. Проте найактивнішими покупцями з-за кордону залишаються жителі великих міст – Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та Львова.

 

За інформацією Нова пошта

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s