Logistics in Ukraine фіналісти конкурсу

Logistics in Ukraine серед фіналістів конкурсу Кращих практик молодіжної роботи 2019! Серед надісланих 157 заявок, наш проект дійшов до фіналу (див. Фіналісти конкурсу кращих практик молодіжної роботи -2019).

Ми переконані, що напрями, в яких продовжуємо проводити діяльність, спрямовані на синергію бізнесу та науки. Наразі основними з них є:

  • дослідницький центр HUBstudy — аналітична група, що проводить ринкові тематичні дослідження відкритого типу та на замовлення компаній, до якої залучені студенти та наукова молодь. Розробка анкет, проведення опитувань, аналіз результатів, їх оформлення та презентація. Окрім того, проведення інтерв’ю, робота зі статистичними даними. Деякі з наших відкритих досліджень можна дивитись за посиланням
  • проект Business&Science — відкриті зустрічі з представниками бізнесу. Некомерційний продукт, що направлено на коректну популярізацію напрямку «управління ланцюгами постачань». Серед компаній, які підтримали проект: Нова Пошта, Raben, TMM Express, Fozzy Group та сила силенна особистостей від логістики, кого наш проект невимовно поважає: Віктор Пузанов, Ярослав Степченков, Владислав Кураєв, Арам Саргсян, Леся Братерська, Світлана Кармазін, Артем Захарчук та інші

Logistics in Ukraine вдячні команді Програми “Молодіжний Працівник” за можливість взяти участь у конкурсі і розповісти про свою діяльність. Приємно, що наші намагання по залученню молоді до логістичного сектору було відзначено журі. Оцінювання відбувалося за наступними критеріями:

  • Залучення молоді – якою мірою молодь як цільова аудиторія була залучена до розробки та впровадження практики.
  • Інклюзивність– в якій мірі практика враховує інтереси різних груп молоді.
  • Інноваційність– в якій мірі методи та підходи, використані для вирішення проблеми, були новими та креативними.
  • Вплив– якою мірою отримані результати є сталими та впливають на досягнення довгострокових цілей.
  • Можливість адаптації та поширення – якою мірою методика практики дозволяє використовувати її в різних місцях та контекстах.
  • Якість поданої заявки.
  • Використання цифрових інструментів –  якою мірою використовувались цифрові технології під час реалізації практики.
  • Загальне враження.

Всім учасникам конкурсу ми бажаємо сил та успіхів!

Щодо Logistics in Ukraine, то ви ми відкриті до різних форматів співпраці, але й надалі продовжуватимемо проводити некомерційну роботу, тому що переконані: все ж таки є речі, за які категорично ганебно брати гроші!

Щиро ваша,
команда Logistics in Ukraine

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s