WEIGHT IN MOTION: автоматична система зважування в русі

Запровадження системи зважування вантажних автомобілів в русі (Weight-in-Motion) розпочато. Два з шести майданчиків для автоматичного зважування на дорозі М-06 будуть встановлені з 26.08 по 30.08.

За словами Cлавоміра Новака, керівника Державного агентства автомобільних доріг України, цей проєкт відкриває нову еру функціонування дорожньої інфраструктури України – адже за допомогою сучасних технічних заходів ми підвищимо безпеку дорожнього руху, забезпечимо збереження автомобільних доріг від руйнування і дозволимо отримувати достовірну ситуацію про інтенсивність дорожнього руху для планування ремонтно-будівельних робіт.

У межах реалізації пілотного проєкту, передбачено встановлення таких пунктів на під’їздах до Києва на дорогах М-03М-01М-05М-07. Цей проєкт планується за два-три роки розширити по всій країні.

Система WіM має стати частиною загальної системи ІТС (Інтелектуальні транспортні системи).

До уваги водіїв!

В рамках реалізації Пілотного проєкту з впровадження системи зважування в русі (WIM) у понеділок, 26 серпня 2019 року розпочинаються будівельно-монтажні роботи перших двох комплексів на дорозі М-06. Фахівці Укравтодору та Підрядника доклали зусиль, щоб забезпечити мінімальний час виконання робіт на дорозі та обмежень у русі – до 30.08.2019.

Роботи розпочнуться у вечірній час на автомобільній дорозі М-06 Київ-Чоп, в напрямку з Києва до Житомира, на комплексах WIM 1 та WIM 2, а саме:
WIM 1: Київська область, Києво-Святошинський район, Дмитрівська с/р, Капітанівка; автомобільна дорога М-06 24 км, координати GPS 50.4437, 30.1935
WIM2: Київська область, Макарівський район, Макарів смт, Калинівка; автомобільна дорога М-06 54 км, координати GPS: 50.416514, 29.770820.

Більше інформації на карті пілотного проєкту WIM — http://bit.ly/wiminbrief

Переглянути відео про роботу системи можна за посиланням Weight in Motion

 

За інформацією Укравтодор

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s