The best: зарубіжні магазини де купують українці

Найбільш популярні магазини: eBay (28% всіх посилок), Amazon (22%) і 6pm (більше 13%). Також в топ найбільш популярних серед покупців увійшли магазини Carter`s, Victoria`s Secret, H&M. Загалом за 5 місяців 2019 року попит на доставки через сервіс NP Shopping зріс на 27% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Нагадаємо, NP Shopping — сервіс компанії «Нова Пошта Інтернешнл», який дозволяє робити замовлення в онлайн-магазинах США та Європи та отримувати посилки в будь-якому зручному відділенні України.
Отже, більше всього відправлень користувачі NP Shopping замовляють зі США. Втім швидко зростає популярність й інших напрямків доставки. Так, за 5 місяців кількість посилок з Великобританії збільшилась майже на 80%, а з Польщі – більш ніж у 3 рази.
«Найчастіше покупці замовляють за кордоном одяг та взуття, дитячі речі, гаджети, косметику. Їх приваблюють ціни, які, як правило, нижче ніж в Україні, великий вибір і гарна якість товарів. З NP Shopping купувати за кордоном стало не лише вигідно, але й зручно», — говорить Юрій Беневитський, директор «Нова Пошта Інтернешнл».
Середній чек посилки складає $66, а середня вага – 1,6 кг. Найактивніші покупці – це чоловіки (59%) у віці 25-34 років (53%). Найчастіше замовляють кияни, не менш активно роблять покупки жителі Дніпра, Харкова, Одеси та Львова.

2019-06-24

Нагадаємо, з 1 липня змінюються митні правила ввезення посилок з-за кордону:

  • Якщо сумарна вартість товарів посилки складає до 100 євро – Ви не сплачуєте додаткових податків.
  • Якщо сумарна вартість товарів від 100 до 150 євро – Ви сплачуєте ПДВ в розмірі 20% від суми, що перевищує 100 євро.
  • Якщо сумарна вартість товарів перевищує 150 євро – Ви сплачуєте мито в розмірі 10% від суми, яка перевищує 150 євро + ПДВ в розмірі 20% від суми, що перевищує 100 євро з додаванням мита.

А до цього часу маємо можливість зробити більше замовлень в улюблених магазинах за старими цінами

Інформацією надано “Нова Пошта

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s