Інфраструктурний ХІТ від Нова Пошта

5 днів тому, 17 травня «Нова Пошта» запустила Хмельницький інноваційний термінал (ХІТ) — ключовий об’єкт інфраструктури компанії в Західній Україні.

8,5 тис посилок на годину для 71 населеного пункту по всій Україні. Це міжрегіональні напрямки (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Луцьк, Тернопіль, Чернівці), міські і в межах усього регіону (Старокостянтинів, Кам’янець-Подільський, Шепетівка, Красилів, Дунаївці, Деражня і всі відділення в м. Хмельницький).

На будівництво терміналу загальною площею 7,7 тис кв м пішло менше року і майже 10 млн євро. Для порівняння, термін будівництва КІТа від початку проектування до запуску в експлуатацію першої черги склав майже 3 роки (з 2015 по 2017). Особливість інноваційних терміналів «Нова Пошта» в Хмельницькому і Києві в тому, що вони оснащені найкращим обладнанням від голландської компанії Vanderlande, а також конвеєрами і автоматичним сортувальним обладнанням виробництва української компанії «СМС». Окрім того, на Хмельницькому терміналі посилки з сортувальної стрічки будуть завантажуватись безпосередньо в автомобілі за допомогою спеціальних конвеєрів, що має зробити сортування ще більш надійним.

ХІТ

Технологія завантаження посилок безпосередньо в автомобіль використовується як на КІТ, так і на ХІТ. Спочатку на КІТ посилки завантажувалися в сітки — для укрупнення і спрощення процесу завантаження. Відповідно до того, як Нова Пошта закуповує телескопічні конвеєри, що дозволяють направляти посилку безпосередньо в автомобіль, КІТ також повністю перейде на цю технологію. На ХІТ від початку передбачено лише пряме завантаження.

В найближчі 5 років «Нова Пошта» планує відкрити ще 6 терміналів в різних містах країни та ввести в експлуатацію другу чергу КІТ, завдяки чому його потужність виросте до 50 тис посилок на годину.

НОВА ПОШТА

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s