Клуб Операторів Volvo Construction Equipment

«Operators Club» – це змагання операторів важкої дорожньо-будівельної техніки, проводиться в Європі понад 20 років, і вже третій рік поспіль відбувається в Україні. Метою заходу є популяризація професії оператора, яка дає можливість учасникам пишатися своїми навичками і здібностями, та допомагає просувати цю важливу роботу серед молодого покоління і широкої громадськості. «Operators Club-2019» відбудеться 18 травня, в Києві, на ВДНГ Україна, центральний вхід, початок об 11-00. 

Два оператора, які покажуть найкращий час за результатами проведення двох етапів змагання на гусеничних екскаваторах та навантажувачі Volvo, стануть фіналістами в Україні. Вони отримають можливість боротися за чемпіонський титул у Європейському фіналі, який восени цього року буде проходити в Швеції. До того ж є чудова можливість приєднатись до Клубу Операторів Volvo Construction Equipment, який налічує понад 25 000 учасників із 16 країн: Австрії, Бельгії, Великобританії, Німеччини, Грузії, Данії, Італії, Люксембургу, Нідерландів, Польщі, Росії, Туреччини, Франції, Чехії, Швейцарії та України.

Історія Клубу почалася ще у 1998 році, коли в німецькому місті Нюрнберг підрозділ Volvo Construction Equipment організував та провів перші змагання для операторів будівельної техніки.
З плином часу географія Клубу розширювалася і до 2011 року змагання між операторами досягли загальноєвропейських масштабів. Змагання Клубу Операторів відомі своїми непростими та захопливими випробуваннями на дорожньо-будівельній техніці Volvo, де переможцем стає оператор, який за мінімальний час без помилок виконає запропоновані завдання.

Стати членом Клубу та взяти участь у змаганнях може кожен оператор незалежно від того, на техніці якого виробника він працює. Для цього достатньо заповнити анкету на сайті: https://ets-group.com.ua/operators-club, а також не забути пред’явити на змаганнях чинне посвідчення тракториста-машиніста державного зразка, що підтверджує наявність права на керування дорожньо-будівельною технікою.

Після вступу до Клубу Операторів кожен учасник отримує картку члена Клубу,
яка дає йому різні переваги, наприклад, вітальний подарунок, отримання запрошень на виставки спецтехніки та, звичайно, можливість боротися за титул
чемпіона Європи.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s