Повідомлення штабу з оперативного вирішення питань логістики в АПК

Наші судна почали проходити в обидві сторони через порти Маріуполя і Бердянська. Перевалка зерна на судна через них відновлена і здійснюється в штатному режимі. 

За словами Вячеслава Вороного, начальника Служби з організації роботи портів ДП «Адміністрації морських портів України», внутрішні робочі групи, які були створені для взаємодії морських портів і станцій «Укрзалізниці», працюють в щоденному графіку, необхідні питання вирішуються оперативно. На сьогоднішній день в жодному зі терміналів не оголошено конвенції, тобто  обмежень на прийом вантажів.

Станом на 4 грудня перевалка вантажів морськими портами становила 37,2 млн тонн, що практично дорівнює минулорічному показнику за аналогічний період.

На запит Logistics in Ukraine Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомила, що з початку роботи Штабу (з 30 жовтня 2019 -ред.) на електронну пошту logist@minagro.gov.ua надійшло 74 листа. Прийняти участь у засіданні Штабу з оперативного вирішення питань логістики в АПК відбувається щовівторка та щочетверга. Акредитація представників агробізнесу на засідання робочої групи відбувається через професійні асоціації.

Штаб очолює перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк. До штабу увійшли представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства інфраструктури, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної екологічної інспекції України, Антимонопольного комітету, Державної фіскальної служби України, ПАТ «Укрзалізниця», ДП «Адміністрація морських портів України», народні депутати України, представники підприємств АПК та профільних асоціацій.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s