redBox: без розрахунку об’ємної ваги, без зважування і за єдиним тарифом

«Нова Пошта» тестує новий продукт для бізнесу redBOX. Відтепер можна буде відправити все, що вміщується в коробку без зважування, розрахунку об’ємної ваги і за єдиним тарифом по всій Україні

Компанія «Нова Пошта» тестує нову комплексну послугу redBOX. Це коробка зі штрих-кодом, в яку можна помістити все, що дозволено перевозити і відправити в будь-яку точку України, без зважування і розрахунку об’ємної ваги. До послуги також включено переадресацію в межах міста і повернення до відділення, термін дії послуги після покупки – 6 місяців.
«Ми розуміємо, як важливо створювати продукти для різних категорій клієнтів. redBOX підійде всім, хто часто відправляє типові посилки одного обсягу і ваги — послуга дозволяє економити гроші і спрощує процес оформлення відправлень. Більше не потрібно зважувати посилки або розраховувати об’ємну вагу, всі процеси відбуваються онлайн — від замовлення і оплати redBOX до оформлення посилок», — розповідає Ірина Холод, директор по маркетингу «Нова Пошта».

Щоб скористатися redBOX, достатньо передплатити 10, 20, 50, 100, 200 або 500 коробок через мобільний додаток для Android або особистий кабінет на сайті і отримати їх у відділенні або за адресою. На даний момент доступні коробки у розмірі М (24х17х10 см), але після пілотного тестування асортимент упаковки буде розширено від розміру S (17х12х10 см) до XL (40х24х21,5 см).

Оформити всі відправлення в рамках послуги redBOX можна через мобільний додаток для Android або в особистому кабінеті, не виходячи з дому. Достатньо відсканувати штрих-код на фірмовій коробці і заповнити дані одержувача. Ніяких додаткових паперів і експрес-накладних.

Послуга в тестовому режимі вже доступна для замовлення в мобільному додатку для Android або в особистому кабінеті на сайті. Для користувачів платформи iOS функція буде доступна у наступному році. Детальна інформація про продукт тут.
Оскільки redBOX зараз діє в режимі пілотного тестування, ми будемо дуже вдячні за зворотний зв’язок. Зауваження та пропозиції можна залишати в будь-яких каналах комунікації компанії: на сайті, в контакт-центрі 0-800-500-609 або на офіційній сторінці компанії в Facebook.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s