Архів теґу: Торгово промислова палата України форс мажор

На законодавчому рівні відсутність грошей  не вважається форс-мажором

Так само як Китай, Україна віднесла юридичний факт введення карантину до форс-мажорних обставин. Торгово-промислову палату України завалили запитаннями, як це буде працювати. Нижче, подано не повний перелік типових FAQ:

Чи визнає ТПП карантин форс-мажором?

Так, визнає. На рівні держави було прийнято зміни до частини другої статті 14-1 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, № 13, ст. 52).

Чи може бізнес автоматично бути звільненим від відповідальності у зв’язку із внесенням до переліку форс-мажорних обставин карантину? Продовжувати читання На законодавчому рівні відсутність грошей  не вважається форс-мажором