RuAssets: як виявити “російський слід” та приховані активи

У вас буде можливість переконатися в цьому під час вебінару, що відбудеться у середу, 4 травня17:00-18:00 онлайн. Реєстрація тут

Команда YouControl створила інструмент RuAssets для викриття токсичних компаній з “російським слідом” і захисту бізнесу. Сервіс допомагає виявити та запобігти фінансовим та санкційним ризикам співпраці. Ми докладно покажемо його можливості та навчимо, як перевірити свою компанію та контрагентів.

Ведучі вебінару розкажуть, які проблеми на законодавчому рівні може мати компанія за те, що навмисно чи через недбалість ігнорує “російський слід”.

Максим Зінченко – керівник проектів та програм з розвитку бізнесу YouControl. Має 10 років досвіду в корпоративній розвідці. Аналітик даних RuAssets.
Данило Глоба – заступник директора YouControl з правових питань. Голова правління Асоціації відкритих даних України, адвокат, один з кращих та досвідчених спеціалістів з санкційного законодавства.

Спікери опишуть юридичні та фінансові ризики співпраці з підсанкційними особами, компаніями та особами пов’язаними з російськими та білоруськими РЕР. Олігархи, РЕР,  компанії, та наближені до керівництва рф особи не пройдуть повз вашу увагу після того, як ви пройдете інтенсивний вебінар від YouControl з демонстрацією нового міжнародного продукту RuAssets. 

За інформацією YouControl

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s