Класифікація колісних транспортних засобів

Кабінет міністрів України розширив і деталізував класифікацію колісних транспортних засобів, що експлуатуються (Постанова КМУ №7 від 5 січня 2021 року).
Згідно з наявною класифікацією транспортні засоби поділяють на чотири категорії: L (мототранспортні засоби), M (пасажирські транспортні засоби), N (вантажні автомобілі), O (причепи та напівпричепи). Класифікація категорій N та О (вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів) не зазнала змін на доповнень.

Джерело: Постанова КМУ №7 від 05.01.2021

Для позначення підкатегорії колісних транспортних засобів спеціального або спеціалізованого призначення до літер і цифр, що позначають категорію, буде додаватися літера S (M1S, N2S і т.п.)

Для позначення транспортних засобів категорій М і N підвищеної прохідності, як і раніше, буде додаватися літера G (наприклад, М1G), а для спеціалізованих або спеціальних ТЗ підвищеної прохідності — літери “GS”.

Втім, категорія L (мототранспотні засоби), яка раніше була представлена 7 підкатегоріями, де L1— L7 (дво- і триколісні мопеди, мотоцикли, мотоцикли з боковим причепом, мототріцикл, легкий мотоквадрацикл і квадрацикл), зараз становитиме 36 підкатегорій.

Пасажирські транспортні засоби категорії М (чотириколісні і більше), що класифікувалися підкатегоріями М1 — легкові авто, М2 — автобуси та спеціалізовані авто максимальною масою до 5 тонн, і М3 — масою понад 5 тонн, зараз сягнуть 11 підкатегорій.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s